S7 Serwis Truck & Trailer z usługami dla sektora transportu

S7 Serwis Truck & Trailer z usługami dla sektora transportu image

W branży TSL profesjonalne zaplecze serwisowe w istotny sposób wpływa na terminowości i jakość realizowanego łańcucha dostaw. Sprawdzony dostawca usług napraw i serwisu jest dzisiaj koniecznością uzasadnioną ekonomicznie — mówi Ireneusz Wachowicz, Prezes Zarządu S7 Serwis Truck & Trailer.

 

 

Ostatnie miesiące były czasem wyzwań dla branży transportowej. W jaki sposób koronawirus wpłynął na funkcjonowanie spółki?

Ireneusz Wachowicz: Specyfika usług, które wykonujemy: serwis, naprawy, diagnostyka ciągników i naczep, wiąże się z bezpośrednim kontaktem z klientem, którym jest kierowca pokonujący dystans między różnymi lokalizacjami.  Potencjalnie zatem istniało wysokie ryzyko zakażenia koronawirusem jednak wprowadzone procedury pozwoliły nam świadczyć usługi w trybie ciągłym, zachowując zarówno dystans społeczny jak i reżim sanitarny. Przede wszystkim wprowadziliśmy ozonowanie hal, dezynfekcje kabin, oddzielne wejścia dla kierowców i oczywiście obowiązkowo maseczki oraz dezynfekcję dłoni. Dołożyliśmy wszelkich starań, by zagwarantować bezpieczne usługi serwisowo-naprawcze – co w tym okresie było i jest szczególnie ważne, zwłaszcza dla zawodowych kierowców zajmujących się logistyką produktów. 

Z pierwszej fali Covid-19 wyszliśmy obronną ręką bogatsi o doświadczenia, które przygotowały nas na pracę w trudnych warunkach.  Myślę, że to najlepsza rekomendacja współpracy z S7.

 

 

Rynek transportowy jest wymagający. Jakie usługi serwisowe przygotował serwis S7, by skutecznie konkurować na nim? 

I.W.: Przede wszystkim mamy kompetencje, profesjonalny zespół mechaników z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i doskonałą infrastrukturę wyposażoną w nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Nasz kompleks serwisowy to 1200 m² powierzchni użytkowej z 8 stanowiskami napraw, magazynem części zamiennych. Specjalne pomieszczenie w formie living roomu przygotowaliśmy dla kierowców oczekujących na realizację usług. Można tam skorzystać z darmowego dostępu do wi-fi, telewizji satelitarnej, kawy  i prysznica. 

Infrastruktura serwisu jest bardzo ważna kwestia, kolejną jest zakres usług serwisowych a te świadczymy kompleksowo. Wykonujemy naprawy mechaniczne ciągników i naczep w pełnym zakresie dla wszystkich marek. Specjalizujemy się również w montażu, przeglądach i naprawach agregatów chłodniczych renomowanych marek: Carrier, Thermo, King. To szczególnie istotne dla firm zajmujących się logistyka chłodniczą, w której od sprawnej pracy agregatu zależy jakość przewożonego ładunku, którym najczęściej jest nim świeża żywność. Z uwagi na dobre zaplecze można u nas liczyć na sprawną i szybką naprawę.

W pakiecie usług mamy również wulkanizację i sprzedaż opon, serwis i naprawę ogrzewania postojowego oraz klimatyzacji. Wyróżnia nas także świetna lokalizacja, tuż przy trasie szybkiego ruchu S7 – stąd tez nazwa serwisu.

 

 

Jakie formy współpracy i świadczenia usług oferuje Serwis S7?

I.W. To ważne pytanie. Pracujemy zarówno z klientem indywidualnym jak i z firmami dysponującymi flotą. Realizujemy jednorazowe zlecenia, ale też zlecenia wynikające ze stałej współpracy. W kompleksowej opiece możemy zaoferować umowy serwisowe i wsparcie w zakresie kontroli floty za pomocą profesjonalnie opracowanego systemu planowania przeglądów i napraw. To bardzo istotne, ponieważ w naszym fachu liczy się sprawność i niezawodność.

 

 

Na początku naszej rozmowy powiedział Pan, że wiarygodny i sprawdzony partner serwisowy jest dzisiaj koniecznością uzasadnioną ekonomicznie. Jakie warunki proponuje Serwis S7 klientom?

I.W. Stałe umowy serwisowe pozwalają na negocjowanie kosztów i ich optymalizację. Biorąc pod uwagę wielkość floty danej spółki mogą to być spore oszczędności. W przypadku klienta indywidualnego, zlecającego stale lub cyklicznie naprawy i przeglądu — również. Sprawdzony serwis z gwarancją jakość to przede wszystkim pewność skutecznej i profesjonalnej naprawy a kompleksowa oferta i infrastruktura warsztatowa  przekładają się na oszczędność czasu i pracy kierowcy. Rachunek ekonomiczny współpracy serwisowej ze sprawdzonym dostawcą usług jest prosty. 

reklama post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *